Dlaczego wybrać Nextis?

Dlaczego wybrać Nextis?

article2Posiadamy 10 lat doświadczenia w sprzedaży części samochodowych. Znamy doskonale branżę motoryzacyjną. Wiemy jakie są potrzeby naszych klientów i czego oczekują od dobrego oprogramowania. Wykonujemy wdrożenia w Polsce, Czechach i Słowacji. Znamy dobrze problematykę branży i różnice pomiędzy poszczególnymi krajami.

Jest to niezmiernie istotne w przypadku firm, które sprzedają części również poza Polską. Posiadamy doskonałą praktykę w technologii TecDoc. Nasza firma została odznaczona logiem najlepszego integratora danych TecDoc. Nasi klienci zawsze byli dla nas najważniejsi i tak się w stosunku do nich zachowujemy.

Dużo ważniejsza jest dla nas poźniejsza referencja niż dodatkowe zero dopisane do rachunku. Klient który decyduje się na nasze oprogramowanie ma gwarancję że nie kupuje produktu pudełkowego. Nasze systemy to "żywe orgranizmy", które są cały czas rozwijane. Praca jest naszą pasją. Dzieki temu z sukcesem wykonaliśmy dziesiątki wdrożeń na terytorium różnych krajów Europy.

Przy produkcji oprogramowania korzystamy z nowoczesnych technologii Microsoft i IBM. Są to technologie które mają przyszłość, a nasz klient ma gwarancję że zawsze uzyska wsparcie. Specjalizujemy się tylko w jednej dziedzinie, ponieważ chcemy tworzyć produkty doskonałe. Każdy klient jest dla nas istotny. Nie ma znaczenia czy prowadzisz małą firmę czy dużą korporację.

Zapewnimy Wam zawsze najlepszą pomoc.microsoft