Dane serwisowe

Nextis.WEB3 z modułem danych serwisowych TecRMI

Dane serwisowe online TecRMI dla samochodów osobowych i ciężarowych to dodatkowy moduł dla sklepu internetowego Nextis.WEB3. Znajdują się tam wręcz niezbędne informacje dla Twoich klientów, którzy prowadzą serwisy samochodowe i kupują u Ciebie części zamienne.

Moduł danych serwisowych składa się z kilku części:

  • zakres danych
  • czasy napraw
  • przeglądy okresowe
  • dane regulacyjne
  • instrukcje naprawcze

Wszystko to może być wbudowane w Twój sklep internetowy, a Ty możesz wybrać który klient otrzyma dostęp. Twój klient uzyskuje bezpośredni dostęp do ogromnej bazy danych, a Ty zyskujesz jego zadowolenie i szansę że będzie zamawiał więcej.

Jak to działa?

Już w trakcie wyszukiwania pojazdu w sklepie Nextis.WEB3 który ma wbudowany również katalog TecDoc, klient z poziomu grup konstrukcyjnych może bezpośrednio przejść do schematu technicznego danego pojazdu. Wystarczy ze kliknie ikonkę "Dane serwisowe". W kolejnym kroku wskaże odpowiedni dział i podkategorię, którym jest zainteresowany i może przystąpić do wymiany części. Jeżeli brakują mu elementy do wymiany system zaproponuje mu części zamienne bezpośrednio z Twojego cennika. Klient od razu może zrealizować zamówienie. Dane serwisowe są zintegrowane z Twoim cennikiem i katalogiem TecDoc. 

 

Wersje językowe

Czeska, Polska

Na żądanie dostępne również inne...

01 pl

 

01 pl

 

01 pl

 

01 pl

 

01 pl