Dane zewnętrzne

Dane zewnętrzne

Nasz sklep internetowy z katalogiem on-line TecDoc cieszy się również dużą popularnością u firm małych, rodzinnych, które korzystają z usług większych dystrybutorów części zamiennych. Bardzo często istnieje wtedy potrzeba codziennej synchronizacji/importu danych od większych dystrybutorów takich jak stany magazynowe czy ceny.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów przygotowaliśmy specjalne narzędzia które to umożliwiają. Dzięki temu każdy klient, który posiada nasz sklep internetowy on-line TecDoc nie jest ograniczony tylko i wyłącznie do prezentacji oferty którą posiada fizycznie na własnym magazynie.  Jesteśmy profesjonalną firmą informatyczną, która produkuje oprogramowanie tylko i wyłącznie dla branży motoryzacyjnej, zobowiązuje nas to do współpracy z czołowymi dystrybutorami i producentami części zamiennych z Polski, Czech, Słowacji i Niemiec. 

Jeżeli współpracujesz z dużymi dystrybutorami cześci i chcesz prezentować ich ofertę w naszej platformie zamówieniowej Nextis.WEB3 jako cześć swojego biznesu, to my jesteśmy w stanie Ci pomóc.