Mobile

Mobile

Mobile? Odpowiedź jest prosta - sklep internetowy TecDoc w Twoim telefonie czy tablecie. Wersja mobilna sklepu internetowego TecDoc to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które często znajdują się w terenie i chcą mieć możliwość składania zamówień w Twojej platformie. Jest to również idealne rozwiązanie dla Twoich handlowców.

Wersja mobilna zachowuje wszystkie funkcjonalności sklepu, które posiada Twoja wersja klasyczna desktopowa. Wyszukiwanie kontekstowe, wyszukiwanie w katalogu TecDoc, wyszukiwanie systemowe po indeksach firmy, zamienniki, numery oryginalne, zastosowania w pojazdach, aktualności firmy, promocje, faktury, zamówienia, wielojęzyczność itd. wszystko to zawsze może być pod ręką w Twoim telefonie czy tablecie.

Całość została zaprojektowana tak aby była wydajna i lekka. Dzięki temu nie narażamy użytkowników na dodatkowe koszty. Wielu analityków zauważa analogię pomiędzy rozwojem Internetu a rozwojem Internetu mobilnego. Szacuje się, że ten drugi jest około 4-8 lat wcześniej w rozwoju. Oznacza to, że największy rozwój mobilnego Internetu właśnie się zaczyna.

  • Rynek mobilny jest największą platformą dystrybucyjną na Świecie. Mamy dwa miliardy użytkowników telefonów komórkowych w opozycji do miliarda użytkowników Internetu i miliarda użytkowników telewizji.

  • Około 28% użytkowników telefonów komórkowych korzystało za ich pomocą z Internetu przynajmniej raz.

  • W Europie, w roku 2006, mobilny Internet był najpopularniejszy w Niemczech i we Włoszech, korzystało z niego 34% populacji internautów w tych krajach.

  • W 2006 roku liczba urządzeń mobilnych z dostępem do Sieci wyniosła 2,4 miliarda (GSM Association, 2007).

  • Prognozuje się, że w 2014 roku liczba mobilnych internautów zrówna się z internautami stacjonarnymi i wyniesie po 1,6 mld osób. Natomiast w 2015 roku, liczba mobilnych użytkowników Internetu ma wzrosnąć do 2mld, podczas gdy liczba stacjonarnych użytkowników do 1,7mld.

  • Wraz z rozwojem platformy mobile web użytkownicy coraz częściej deklarują swoje potrzeby. Gazeta Wyborcza opublikowała wyniki badań KPMG - przebadano 400 osób w wieku 25-40 lat - ludzi, którzy intensywnie korzystają z Internetu i telefonów komórkowych. Liczba takich osób w Polsce oszacowano na od 2 do 4 milionów.

Nextis jest nowoczesną firmą, która idzie z czasem i postępem naszej cywilizacji. Budujemy nowoczesne rozwiązania dla motoryzacji w oparciu o oczekiwania naszych klientów i ich użytkowników. Sprawdź nas!

Wersje językowe

Polska, Czeska, Słowacka, Rosyjska, Niemiecka, Angielska, Niderlandzka, Węgierska.

Na życzenie klienta dostępne również inne.

Przykładowe wdrożenia